Get Adobe Flash player
Pradžia Ventiliacijos ortakių valymas

Ventiliacijos ortakių valymas ir dezinfekcija

    

Biuruose, sveikatos priežiūros, švietimo įstaigose, viešbučiuose, prekybos centruose,  viešo maitinio įstaigose, gamybinėse, sandėliavimo, gyvenamosiose patalpose prasto oro kaltininkėmis dažnai tampa nešvarios ventiliacinės sistemos.  

Nevalomuose ventiliacinių sistemų kanaluose galima aptikti ne tik statybinių atliekų, negyvų paukščių išmatų, skleidžiančių nemalonius kvapus, bet tai ir puiki terpė daugintis, plisti grybeliui, pelėsiui ir įvairioms bakterijoms. Jų cirkuliacija ore gali sukelti alergijas, kvėpavimo takų ligas, tai pat sumažinti darbo našumą, kuris pasireiškia nuovargiu, akių perštėjimu, galvos skausmu, atminties ir koncentracijos sutrikimais, odos sausumu, raumenų skausmais, primenančiais gripo simptomus, dusimu, nepakankamu kvėpavimo pojūčiu ir net virškinimo sutrikimais.

Gamybinių patalpų ortakiuose kaupiasi ne tik dulkės, cheminės medžiagos, bet ir riebalai. Patekus kibirkščiai į tokius ortakius, gali kilti gaisras, įvykti sprogimas.

Moksliniais tyrimais nustatyta, kad patalpos, kuriose yra įmontuotas dirbtinis vėdinimas, kai kuriais atvejais du ar penkis kartus gali viršyti oro taršą lauke. To priežastimi tampa  pernelyg dideli atstumai tarp filtrų ortakiuose, todėl nešvarus oras užteršia ortakius.

Oro kokybė patalpose turėtų būti viena iš prioritetinių sričių sudarant geras, saugias darbo sąlygas.

Ventiliacinės sistemos vidutiniškai turi būti valomos ne rečiau kaip vieną- du kartus per metus, priklausomai nuo pastato, kuriame sumontuotos ventiliacinės sistemos, paskirties.

UAB „Profilaktinė dezinfekcija“ naudoja novatoriškas  „Lifa Air” ortakių valymo technologijas, kurių dėka pašalinamos dulkės, riebalai bei kitos medžiagos, kurios į ortakius patenka technologinių procesų metu.  Šios medžiagos kelia oru plintančių ligų, (pavyzdžiui, SARS, legioneliozės ir tuberkuliozės) plitimo ir gaisro sukėlimo, sprogimo pavojų. Noredami visiškai užtikrinti ventiliacinių sistemų švarą, atliekame ventiliacinių sistemų baigiamąją dezinfekciją. 

 

Valymas nuo dulkių (prieš ir po) 

 

 

  

Valymas nuo riebalų (prieš ir po) 

 

                                                                     

 

Dėl specialisto konsultacijos ar rūpimos informacijos susisiekite žemiau nurodytais kontaktais:

 

Mob. tel. 8 69982883

Tel (41) 523836

El. paštas: This e-mail address is being protected from spambots, you need JavaScript enabled to view it