Get Adobe Flash player
Pradžia Kenkėjų kontrolė

Kenkėjų kontrolė

 

Tarakonai * musės * blusos * blakės * skruzdėlės * širšės * vapsos * uodai * kandys * pelės * žiurkės * aruodiniai  ir kiti kenkėjai

   

UAB “Profilaktinė dezinfekcija” specialistai pasirengę suteikti Jums pilną apsaugos programą prieš kenkėjus (graužikus, vabzdžius ir bakterijas). Kadangi parazitų keliamos problemos įmonėse, organizacijose bei gyventojų būstuose yra individualios, mes nustatysime, išanalizuosime ir parengsime  graužikų ir vabzdžių  naikinimo programas (RVASVT), kurios geriausiai atitiks Jūsų poreikius.

 

Kenkėjų kontrolė gyventojams

Daugiabučiai ar individualūs namai dažnai susiduria su kenkėjais, kurie pridaro ne tik materialinės žalos (graužia laidus, gadina maisto produktus ir kt.), bet sukelia ir moralinį diskonfortą (šmirinėjantys po kambarius graužikai, lakstantys tarakonai nesukelia teigiamų emocijų) bei platina daugybę ligų. UAB „Profilaktinė dezinfekcija“ dirbantys kvalifikuoti specialistai kompetentingai, profesionaliai, nemokamai padės indentifikuoti kenkėjus, nustatys jų veisimosi židinius ir pateiks pasiūlymus, kaip išvengti tolimesnių parazitų antplūdžių. Bendradarbiaujant su Jumis bus pasirinktas efektyviausias kenkėjų naikinimo metodas. Darbus atliksime Jums patogiu metu.

 

Kenkėjų kontrolė verslui

Nepriklausomai nuo to, kokią veiklą vykdo įmonė (maisto gamyba ar perdirbimas, visuomeninis maitinimas, sveikatos apsauga, socialinės paslaugos, švietimas, žemės ūkis, viešbučiai, komunalinės paslaugos, biurai ir t.t.), dažnai tenka susidurti su nepageidaujamais kenkėjais (vabzdžiais, griaužikais ar kitais), kurie sukelia nemažai  rūpesčių ir nepatogų.  UAB “Profilaktinė dezinfekcija” – tai įmonė, prisiimanti atsakomybę už kenkėjų naikinimą ir kontrolę Jūsų įmonėje. Kvalifikuoti specialistai, atvykę pas Jus, atliks profesionalią patalpų apžiūrą, pateiks išsamią analizę apie užkrėstumo lygį parazitais. Atsižvelgdami į įmonės veiklos specifiką, parengsime apsaugos programą prieš kenkėjus, kuri užtikrins ilgalaikę kovos su graužikais ir vabzdžiais prevenciją, užkirs kelią jų plitimui. Tai pat bus tvarkoma dokumentacija, pildomi kenkėjų stebėjimo ir naikinimo darbų  žurnalas, kaip to reikalauja Lietuvos Respublikos teisės aktai. Naudodami naujausias technologijas ir efektyvias medžiagas, kurias importuojame iš JAV ir Europos šalių (aplinkai draugiškas mechanines, šviesos gaudykles, vylių stoteles ir kt.),  siūlome kenkėjų naikinimo darbus patikėti mūsų įmonės specialistams, kurie atliks kokybiškai, savalaikiai ir saugiai.

 

Kodėl reiktų susirūpinti turint kenkėjų ?

Nepageidaujami kenkėjai kelia realią grėsmę įvairiais būdais:

1. Sukelia sveikatos problemas. Salmoneliozės, dizenterijos, leptospirozės, listeriozės, trichineliozės ir daugelio kitų infekcinių ligų sukėlėjų platintojai dažniausiai yra kenkėjai. Šiomis ligonis gali užsikrėsti ne tik klientai, bet ir darbuotojai.

2. Sutrikdo darbinę veiklą. Dauguma kenkėjų gali sukandžioti, sukelti alergijas, niežulius ir opas. Jie ne tik sukuria diskonfortišką darbo aplinką, bet padaro ir ekonominės žalos, sugadindami produkciją, inventorių.

3. Sukelia klientų nepasitenkinimą. Jei pas Jus egzistuoja kenkėjų problema , ji gali Jums kainuoti gero įvaizdžio praradimą visuomenėje. Klientas pirkdamas produkciją ar paslaugas tikisi, kad Jūsų vykdomoje veikloje laikomosi visų higienos reikalavimų ir įsigytas produktas ar paslauga yra saugi vartoti.

 

 

Mes žinome kaip.

 

 

Kontaktai:

mob. tel. 8 612 27380

tel (41) 523836

el. paštas: This e-mail address is being protected from spambots, you need JavaScript enabled to view it